Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Timthy

Është emri yt Timthy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timothy, Timoteo, Tuấn Nhật, Timmothy, Tamid, Timotei, Temoteo, Timothey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tawanda, Thảo Windy, Thamanthy, Thiên Di, Thuận Thảo, Tienette, Thiên Thảo, Tonda
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 1.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Timthy's në Facebook. Pozicioni #374261
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TimthyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Timthy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Timthy? Voto për emrin tënd