Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tawanda

Është emri yt Tawanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timothy, Timoteo, Tuấn Nhật, Timthy, Timmothy, Tamid, Timotei, Temoteo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thảo Windy, Thamanthy, Thiên Di, Tienette, Thiên Thảo, Tonda, Tendai, Thando
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11350 Tawanda's në Facebook. Pozicioni #5341
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga TawandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tawanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tawanda? Voto për emrin tënd