Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Timmothy

Është emri yt Timmothy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timothy, Timoteo, Tuấn Nhật, Timthy, Tamid, Timotei, Temoteo, Timothey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tawanda, Thảo Windy, Thamanthy, Thiên Di, Thuận Thảo, Tienette, Thiên Thảo, Tonda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1445 Timmothy's në Facebook. Pozicioni #26126
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga TimmothyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Timmothy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Timmothy? Voto për emrin tënd