Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Timotheus

Është emri yt Timotheus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Timothy
Variante:Timmy, Timothy
Djem me tinguj të ngjashëm:Thomdic, Thanatos, Timotheos, Tymoteusz, Timotej, Timoteüs, Timotius, Tendaji
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tintsje, Toontje, Teuntje, Thiên Túc, Taentsje, Timentsje, Tamitsa, Titin Natasha
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 445 Timotheus's në Facebook. Pozicioni #61192
Kategoritë:
Komente nga TimotheusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Timotheus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Timotheus? Voto për emrin tënd