Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thalia

Është emri yt Thalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tullio, Talha, Tylee, Tal, Taweel, Telly, Till, Thilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Talia, Tula, Til, Tillie, Tille, Tadla, Theola, Talihah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 144 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 132 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 132 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15525 Thalia's në Facebook. Pozicioni #4161
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga ThaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thalia? Voto për emrin tënd