Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Terenzio

Është emri yt Terenzio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Terrance, Terrence, Terence, Trần Đức Hảo, Torence, Torrance, Tering, Toyrung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tringa, Taurinas, Trang Đài, Tarang, Thúy Trang, Triệu Hương, Tiryns, Thuytrang
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Terenzio's në Facebook. Pozicioni #119744
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga TerenzioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Terenzio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Terenzio? Voto për emrin tënd