Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tanith

Është emri yt Tanith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Timothy, Timoteo, Tuấn Nhật, Timthy, Timmothy, Tamid, Timotei, Temoteo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tawanda, Thảo Windy, Thamanthy, Thiên Di, Thuận Thảo, Tienette, Thiên Thảo, Tonda
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1260 Tanith's në Facebook. Pozicioni #28869
Kategoritë:
Komente nga TanithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tanith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tanith? Voto për emrin tënd