Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sigifrid

Është emri yt Sigifrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siegfried, Sigifrith, Sigfrid, Siegbert, Sigfrido, Sigfried, Svart, Sebert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sigfreda, Suparada, Sefret, Sprita, Supreet, Syberta, Sperata, Suvrata
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Sigifrid's në Facebook. Pozicioni #1887922
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SigifridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sigifrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sigifrid? Voto për emrin tënd