Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sebert

Është emri yt Sebert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sibrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Siegfried, Sigfrid, Sigifrith, Siegbert, Sigfrido, Sigfried, Svart, Seabert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sigfreda, Suparada, Sefret, Sprita, Supreet, Syberta, Sperata, Suvrata
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Sebert's në Facebook. Pozicioni #186058
Kategoritë:
Komente nga SebertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sebert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sebert? Voto për emrin tënd