Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sigfreda

Është emri yt Sigfreda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siegfried, Sigfrid, Sigifrith, Siegbert, Sigfrido, Sigfried, Svart, Sebert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suparada, Sefret, Supreet, Sprita, Syberta, Sperata, Siberta, Suvrata
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Sigfreda's në Facebook. Pozicioni #950513
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SigfredaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sigfreda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sigfreda? Voto për emrin tënd