Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Siegfried

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Siegfried.
Është emri yt Siegfried? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Sefridus, Sieverdina, Sievertsje, Sigfried, Sigofred
Djem me tinguj të ngjashëm:Sigifrith, Sigfrid, Siegbert, Sigfrido, Sigfried, Svart, Sebert, Shepherd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sigfreda, Suparada, Sefret, Sprita, Supreet, Syberta, Sperata, Suvrata
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3180 Siegfried's në Facebook. Pozicioni #14517
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SiegfriedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Siegfried? Voto për emrin tënd


Është emri yt Siegfried? Voto për emrin tënd