Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Shepherd

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Shepherd.
Është emri yt Shepherd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siegfried, Sigifrith, Sigfrid, Siegbert, Sigfrido, Sigfried, Svart, Sebert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sigfreda, Suparada, Sefret, Sprita, Supreet, Syberta, Sperata, Suvrata
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2735 Shepherd's në Facebook. Pozicioni #16309
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga ShepherdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shepherd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shepherd? Voto për emrin tënd