Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Siegbert

Është emri yt Siegbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Sibrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Siegfried, Sigifrith, Sigfrid, Sigfrido, Sigfried, Svart, Sebert, Shepherd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sigfreda, Suparada, Sefret, Sprita, Supreet, Syberta, Sperata, Suvrata
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Siegbert's në Facebook. Pozicioni #230866
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga SiegbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Siegbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Siegbert? Voto për emrin tënd