Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samuil

Është emri yt Samuil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Samuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Samuel, Samuele, Samoel, Shyamal, Sammel, Schmuel, Samual, Samlah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sonel, Shanell, Sanela, Shamaila, Samala, Senel, Sonal, Sonela
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 360 Samuil's në Facebook. Pozicioni #71349
Kategoritë:Emrat rusë
Komente nga SamuilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samuil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samuil? Voto për emrin tënd