Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samuele

Është emri yt Samuele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Shemuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Samuel, Samoel, Shyamal, Sammel, Schmuel, Samual, Samlah, Shmuel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sonel, Shanell, Sanela, Shamaila, Samala, Senel, Sonal, Sonela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1095 Samuele's në Facebook. Pozicioni #31965
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga SamuelePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samuele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samuele? Voto për emrin tënd