Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sonela

Është emri yt Sonela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Samuel, Samuele, Samoel, Shyamal, Sammel, Schmuel, Samlah, Samual
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sonel, Shanell, Sanela, Shamaila, Samala, Sonal, Senel, Shyamala
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nela
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Sonela's në Facebook. Pozicioni #167076
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga SonelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sonela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sonela? Voto për emrin tënd