Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sonal

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sonal.
Është emri yt Sonal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Samuel, Samuele, Samoel, Shyamal, Sammel, Schmuel, Samlah, Samual
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sonel, Shanell, Sanela, Shamaila, Samala, Senel, Sonela, Shyamala
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 39805 Sonal's në Facebook. Pozicioni #1960
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga SonalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sonal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sonal? Voto për emrin tënd