Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Shanell

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Shanell.
Është emri yt Shanell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Samuel, Samuele, Samoel, Shyamal, Sammel, Schmuel, Samlah, Samual
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sonel, Sanela, Shamaila, Samala, Sonal, Senel, Sonela, Shyamala
Vlerësimi:
5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9425 Shanell's në Facebook. Pozicioni #6180
Kategoritë:Emrat Celtic
Komente nga ShanellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shanell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shanell? Voto për emrin tënd