Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rolfe

Është emri yt Rolfe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hrodwulf
Djem me tinguj të ngjashëm:Ralf, Ralph, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ralf, Ralph, Rolf, Roelof, Ruilof, Rolph, Rolivie, Rolphe
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 575 Rolfe's në Facebook. Pozicioni #50937
Kategoritë:
Komente nga RolfePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rolfe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rolfe? Voto për emrin tënd