Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Pisti

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Pisti.
Është emri yt Pisti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me fitore
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paquito, Pakito, Paget, Poojit, Pista, Pesat, Post, Poshita
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paquita, Pazit, Pusti, Pasithea, Pacquita, Pochet, Pusuda, Pi-Beseth
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Pisti's në Facebook. Pozicioni #232580
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga PistiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pisti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pisti? Voto për emrin tënd