Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paquito

Është emri yt Paquito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pisti, Pakito, Paget, Poojit, Pista, Pesat, Post, Poshita
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paquita, Pazit, Pusti, Pasithea, Pacquita, Pochet, Pusuda, Pi-Beseth
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1250 Paquito's në Facebook. Pozicioni #29034
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga PaquitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paquito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paquito? Voto për emrin tënd