Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pacquita

Është emri yt Pacquita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paquito, Pisti, Pakito, Paget, Poojit, Pista, Pesat, Post
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paquita, Pazit, Pusti, Pasithea, Pochet, Pusuda, Pi-Beseth, Pou Ketyy
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Pacquita's në Facebook. Pozicioni #383872
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PacquitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pacquita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pacquita? Voto për emrin tënd