Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pasithea

Është emri yt Pasithea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paquito, Pisti, Pakito, Paget, Poojit, Pista, Pesat, Post
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paquita, Pazit, Pusti, Pacquita, Pochet, Pusuda, Pi-Beseth, Pou Ketyy
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Pasithea's në Facebook. Pozicioni #1020903
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PasitheaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pasithea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pasithea? Voto për emrin tënd