Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pakito

Është emri yt Pakito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paquito, Pisti, Paget, Poojit, Pista, Pesat, Post, Poshita
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paquita, Pazit, Pusti, Pasithea, Pacquita, Pochet, Pusuda, Pi-Beseth
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 370 Pakito's në Facebook. Pozicioni #70014
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga PakitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pakito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pakito? Voto për emrin tënd