Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Percy

Është emri yt Percy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Percival
Djem me tinguj të ngjashëm:Parsa, Perse, Prisco, Pros, Proos, Parag, Pierce, Parrish
Vajza me tinguj të ngjashëm:Persis, Porsche, Porsha, Paprika, Prisca, Preyasi, Prissy, Persio
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24650 Percy's në Facebook. Pozicioni #2877
Kategoritë:Popullore hebraik emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga PercyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Percy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Percy? Voto për emrin tënd