Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Porsche

Është emri yt Porsche? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Parsa, Perse, Prisco, Percy, Pros, Proos, Parag, Pierce
Vajza me tinguj të ngjashëm:Persis, Porsha, Paprika, Prisca, Preyasi, Prissy, Persio, Preziosa
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6865 Porsche's në Facebook. Pozicioni #7966
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Thai emrat boy
Komente nga PorschePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Porsche? Voto për emrin tënd


Është emri yt Porsche? Voto për emrin tënd