Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Prisca

Është emri yt Prisca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Parsa, Perse, Prisco, Percy, Pros, Proos, Parag, Pierce
Vajza me tinguj të ngjashëm:Persis, Porsche, Porsha, Paprika, Preyasi, Prissy, Persio, Preziosa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7675 Prisca's në Facebook. Pozicioni #7265
Kategoritë:Emra latin - Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga PriscaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Prisca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Prisca? Voto për emrin tënd