Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pierce

Është emri yt Pierce? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Piers
Djem me tinguj të ngjashëm:Parsa, Perse, Prisco, Percy, Pros, Proos, Parag, Parrish
Vajza me tinguj të ngjashëm:Persis, Porsche, Porsha, Paprika, Prisca, Preyasi, Prissy, Persio
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11895 Pierce's në Facebook. Pozicioni #5142
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga PiercePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pierce? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pierce? Voto për emrin tënd