Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Percival

Është emri yt Percival? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Percy
Djem me tinguj të ngjashëm:Parsifal, Parzifal, Percyvelle, Parsival, Parcifal, Parsefal, Perceval, Parcival
Vajza me tinguj të ngjashëm:Parsifal, Parzifal, Percyvelle, Parsival, Parcifal, Parsefal, Perceval, Parcival
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6820 Percival's në Facebook. Pozicioni #8000
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga PercivalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Percival? Voto për emrin tënd


Është emri yt Percival? Voto për emrin tënd