Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Peppi

Është emri yt Peppi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pio, Phú Hiệp, Phi Hải, Phú Hải, Phi Ðiệp, Pepe, Phú Đà, Pau
Vajza me tinguj të ngjashëm:Po, Phối Phối, Pippa, Pee, Pia, Pi, Puah, Phap
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 745 Peppi's në Facebook. Pozicioni #42395
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga PeppiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Peppi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Peppi? Voto për emrin tënd