Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Penny

Është emri yt Penny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Penelope. Also a coin in U.S. currency.
Djem me tinguj të ngjashëm:Poema, Peppino, Pom, Panini, Pany, Pon, Pebin, Peibyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peony, Penine, Pien, Pen, Pam, Panni, Pavan, Poonam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 223640 Penny's në Facebook. Pozicioni #460
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga PennyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Penny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Penny? Voto për emrin tënd