Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oralia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oralia.
Është emri yt Oralia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orel, Oriol, Orlo, Orell, Orrell, Oral, Orrel, Orrello
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orela, Orla, Orella, Oriel, Orly, Orlee, Orial, Orli
Vlerësimi:
4/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3220 Oralia's në Facebook. Pozicioni #14380
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga OraliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oralia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oralia? Voto për emrin tënd