Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olexa

Është emri yt Olexa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexandros
Djem me tinguj të ngjashëm:Olis, Oliks, Olek, Olakeakua, Oles, Oleksiy, Oleos, Olezka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olisa, Olsa, Olesja, Olga, Olesia, Olesya, Olaug, Olicia
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Olexa's në Facebook. Pozicioni #319936
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga OlexaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olexa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olexa? Voto për emrin tënd