Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naznin

Është emri yt Naznin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nazmi, Najam, Najm, Nasim, Nikson, Nizam, Nixon, Nazim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Negina, Nazmiye, Nekane, Nekana, Nazima, Nighean, Nighinn, Nessamone
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2005 Naznin's në Facebook. Pozicioni #20480
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga NazninPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naznin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naznin? Voto për emrin tënd