Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Matis

Është emri yt Matis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Matias, Mathis, Montes, Mattias, Matthias, Mitch, Matej, Mattheus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Medusa, Mitz, Midge, Mindsay, Mitzi, Madieke, Matoaka, Mandisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Tisi, Titi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 305 Matis's në Facebook. Pozicioni #80489
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore etiopian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Matis


Matis ( 9 vjeç) 2017-03-06
Pershendetje. Jome e intersuar me dite konkretisht cfar dmth ka ky emer.
Matis ( 3 vjeç) 2019-08-02
Emri Mat, Matis është një emër që vjen nga lashtësia, që është trashëguar e domethënë breg.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Matis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Matis? Voto për emrin tënd