Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marliss

Është emri yt Marliss? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marlene,
Djem me tinguj të ngjashëm:Marleigh, Marlyssa, Marullus, Marylouise, María Lucía, Marles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlis, Marlisa, Marlys, Marlies, Marlas, Marloeke, Mirelq, Maria Elisa
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Marliss's në Facebook. Pozicioni #97242
Kategoritë:
Komente nga MarlissPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marliss? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marliss? Voto për emrin tënd