Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marullus

Është emri yt Marullus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marleigh, Marlyssa, Marylouise, María Lucía, Marles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlis, Marlisa, Marlys, Marlies, Marlas, Marloeke, Mirelq, Maria Elisa
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Marullus's në Facebook. Pozicioni #2703918
Kategoritë:
Komente nga MarullusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marullus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marullus? Voto për emrin tënd