Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marlis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marlis.
Është emri yt Marlis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marleigh, Marlyssa, Marullus, Marylouise, María Lucía, Marles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlisa, Marlys, Marlies, Marlas, Marloeke, Mirelq, Maria Elisa, Marielos
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1610 Marlis's në Facebook. Pozicioni #24135
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga MarlisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marlis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marlis? Voto për emrin tënd