Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marlys

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marlys.
Është emri yt Marlys? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marlene,
Djem me tinguj të ngjashëm:Marleigh, Marlyssa, Marullus, Marylouise, María Lucía, Marles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlis, Marlisa, Marlies, Marlas, Marloeke, Mirelq, Maria Elisa, Marielos
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4970 Marlys's në Facebook. Pozicioni #10248
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MarlysPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marlys? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marlys? Voto për emrin tënd