Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marleigh

Është emri yt Marleigh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marlyssa, Marullus, Marylouise, María Lucía, Marles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlis, Marlisa, Marlys, Marlies, Marlas, Marloeke, Mirelq, Maria Elisa
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 780 Marleigh's në Facebook. Pozicioni #40930
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MarleighPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marleigh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marleigh? Voto për emrin tënd