Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mardiana

Është emri yt Mardiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Martin, Mertin, Martino, Merten, Martyn, Morten, Merton, Morton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Martina, Meridiana, Meridian, Maartien, Martine, Martini, Maratin, Mirdany
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2580 Mardiana's në Facebook. Pozicioni #16999
Kategoritë:
Komente nga MardianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mardiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mardiana? Voto për emrin tënd