Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lizandra

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lizandra.
Është emri yt Lizandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lisander, Lysander, Lisandro, Lokasunder, Lizandro, Leosandro, Lyssandro, Lakendra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lissandra, Lisandra, Lysandra, Lexandra, Lexandria, Lyaksandra, Lysnadra, Lichendra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1205 Lizandra's në Facebook. Pozicioni #29850
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LizandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lizandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lizandra? Voto për emrin tënd