Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lissandra

Është emri yt Lissandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lisander, Lysander, Lisandro, Lokasunder, Lizandro, Leosandro, Lyssandro, Lakendra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lizandra, Lisandra, Lysandra, Lexandra, Lexandria, Lyaksandra, Lysnadra, Lichendra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 320 Lissandra's në Facebook. Pozicioni #77853
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 9 shkronja
Komente nga Lissandra


Lesendra ( 7 vjeç) 2017-06-01
Ju lutem me ndihmoni ta gjej kuptimin e keti emri.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lissandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lissandra? Voto për emrin tënd