Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lexandra

Është emri yt Lexandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lisander, Lysander, Lisandro, Lokasunder, Lizandro, Leosandro, Lyssandro, Lakendra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lissandra, Lizandra, Lisandra, Lysandra, Lexandria, Lyaksandra, Lysnadra, Lichendra
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Lexandra's në Facebook. Pozicioni #174939
Kategoritë:
Komente nga LexandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lexandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lexandra? Voto për emrin tënd