Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lisandra

Është emri yt Lisandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lisander, Lysander, Lisandro, Lokasunder, Lizandro, Leosandro, Lyssandro, Lakendra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lissandra, Lizandra, Lysandra, Lexandra, Lexandria, Lyaksandra, Lysnadra, Lichendra
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5495 Lisandra's në Facebook. Pozicioni #9496
Kategoritë:
Komente nga LisandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lisandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lisandra? Voto për emrin tënd