Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Libra

Është emri yt Libra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liborio, Libor, Libero, Liber, Lovre, Leifur, Leifr, Lieber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liboria, Liberia, Livera, Lavra, Lovro, Lepre, Lavera, Libera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3135 Libra's në Facebook. Pozicioni #14689
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LibraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Libra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Libra? Voto për emrin tënd