Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Libor

Është emri yt Libor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:liber
Djem me tinguj të ngjashëm:Liborio, Libero, Liber, Lovre, Leifur, Leifr, Lieber, Liboor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liboria, Liberia, Livera, Lavra, Libra, Lovro, Lepre, Libera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 875 Libor's në Facebook. Pozicioni #37617
Kategoritë:Emra latin - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga LiborPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Libor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Libor? Voto për emrin tënd