Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liber

Është emri yt Liber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Libera
Djem me tinguj të ngjashëm:Liborio, Libor, Libero, Lovre, Leifur, Leifr, Lieber, Liboor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liboria, Liberia, Livera, Lavra, Libra, Lovro, Lepre, Libera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 315 Liber's në Facebook. Pozicioni #78734
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LiberPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liber? Voto për emrin tënd