Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liboria

Është emri yt Liboria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Liborio, Libor, Libero, Liber, Lovre, Leifur, Leifr, Lieber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liberia, Livera, Lavra, Libra, Lovro, Lepre, Lavera, Libera
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Liboria's në Facebook. Pozicioni #234888
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LiboriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liboria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liboria? Voto për emrin tënd