Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Libera

Është emri yt Libera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Liber
Djem me tinguj të ngjashëm:Liborio, Libor, Libero, Liber, Lovre, Leifur, Leifr, Lieber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liboria, Liberia, Livera, Lavra, Libra, Lovro, Lepre, Lavera
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Libera's në Facebook. Pozicioni #103887
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LiberaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Libera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Libera? Voto për emrin tënd